Many Beauty

Kępki 4D do przedłużania rzęs 0.07 C rzęsy objętościowe Manybeauty

18,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Rzęsy objętościowe 4D – Kępki Skręt C

  Oferujemy profesjonalne, jedwabne kępki rzęs 4D o skręcie C, stworzone z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią Twoim rzęsom wyjątkową gęstość i piękno. Jedwabne kępki Manybeauty rzęs zostały zaprojektowane specjalnie do przedłużania i zagęszczania rzęs. W jednej kępce znajdują się 4 rzęsy, które są dostępne w grubościach 0,07. Dzięki temu, nasze rzęsy są idealne do metody 4:1 oraz innych technik, które mają na celu jeszcze większe zagęszczenie rzęs.

  Kępki rzęs są pięknie podkręcone, gęste i miękkie. Ich wysoka jakość sprawia, że nie odkształcają się i nie łamią, co pozwala cieszyć się pięknym efektem przez długi czas. Praktyczne opakowanie zapewnia wygodne przechowywanie rzęs. Gotowe kępki objętościowe 4D o skręcie C do przedłużania rzęs to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących szybkiego i efektownego sposobu na szybkie wykonanie objętości. Dzięki naturalnemu jedwabiu, struktura rzęs jest niezwykle delikatna, a po aplikacji utrzymują się przez długi czas.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo