Stylage / Vivacy

STYLAGE M 1 ml Vivacy

255,20  z VAT

Ilość

Ten produkt został wybrany przez wielu Stylistów !

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 255,20 .

SKU: 55555
 • Opis produktu

  STYLAGE M

  To żel na bazie kwasu hialuronowego, przeznaczony do wypełnienia średnich i głębokich zmarszczek w obrębie twarzy, poprzez wstrzyknięcie preparatu do głębszych warstw skóry właściwej.

  Preparat ten jest również wskazany do korekcji konturu ust oraz/lub powiększenia ich objętości, poprzez wstrzyknięcie żelu w błonę śluzową warg.

  Iniekcja implantu skórnego w postaci żelu na bazie kwasu hialuronowego jest procedurą medyczną, wymagającą wiedzy, umiejętności i doświadczenia lekarza specjalisty

  (chirurga plastycznego, dermatologa, lub lekarza, który odbył profesjonalne szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej).

  Stylage M został wybrany jako najlepszy preparat w kategorii: Wypełniacze – usta i okolica, w konkursie „Perły Dermatologii Estetycznej 2020” organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

  STYLAGE to wyroby medyczne klasy III podlegające regulacjom prawnym, oznakowane znakiem CE zgodnie z rozporządzeniem o wyrobach medycznych (CE 0344).

  INFORMACJE O PRODUKCIE:

  • Stężenie kwasu hialuronowego:
   20 mg/g
  • Zawartość:
   1x ampułkostrzykawki o poj. 1 ml. 2x sterylne igły jednorazowego użytku
  • Dystrybutor:
   LABORATOIRES VIVACY POLSKA Sp. z o.o.
 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo