Thuya Nails

Mocny peeling do głębokiego złuszczania rąk i stóp 100 ml Thuya

65,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 65,00 .

SKU: 8412751122023
 • Opis produktu

  Strong Scrub to bogaty i gęsty produkt. Zawiera brązowy cukier i olejki eteryczne (cytrynowy, miętowy, lawendowy i cyprysowy) do głębokiego złuszczania. Działa łagodząco, obkurczająco i odprężająco. Strong Scrub idealnie nadaje się do stosowania na stopy lub dłonie. Złuszczanie jest niezbędnym krokiem do uzyskania najlepszych efektów w leczeniu dłoni i stóp. Peelingi Thuya mają podwójne działanie: – Złuszczają i pielęgnują skórę – Łączą dwa rodzaje peelingów: peeling i gommage. Oferują skórze bardziej profesjonalne i głębokie oczyszczenie.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo