Dwce-20-150-180/25w MIX nakładki ścierne do pilnika papmAm 50szt Staleks Pro

Staleks

29,00  z VAT

szt.
Zwrot pieniędzy
Darmowa dostawa
Wsparcie 24/7
Opis

Nakładki ścierne Staleks Pro DWCE-20-150/180 – Doskonałe rozwiązanie do precyzyjnego opiłowania paznokci

Nakładki ścierne Staleks Pro DWCE-20-150/180 to doskonałe rozwiązanie do pilników Staleks Spint, oferujące wybór gradacji 150 lub 180. Dzięki innowacyjnym pilnikom jednorazowym Papmam EXPERT White z wysokiej jakości ścierniwem, zapewniasz sobie precyzyjne opiłowanie płytki paznokcia. Nakładki są bezpieczne i wygodne w użyciu, z miękką warstwą pianki, która zmniejsza nacisk na płytkę paznokcia. To ekologiczne rozwiązanie, które gwarantuje wysoką jakość pracy i oszczędność w porównaniu do tradycyjnych pilników.

Nakładki ścierne Staleks Pro – Precyzyjne narzędzia stylizacji paznokci

Nakładki ścierne do pilnika Staleks Spint to idealny mix, wybierz swój ! Gradacja 150 lub 180. Innowacyjne pilniki jednorazowe Papmam EXPERT White z wysokiej jakości ścierniwem zapewniają wysokiej jakości opiłowanie płytki paznokcia. Miękka warstwa pianki zmniejsza nacisk na płytkę paznokcia Dzięki bezpiecznym końcówkom wykonanym z papieru pakowego nie ma możliwości skaleczenia klientki pilnikiem.

Rozwiązanie PapmAm to nowość od Stalesk na rynku w stylizacji paznokci. Wysokiej jakości dwie powierzchnie robocze do podstawowych pracz formą oraz końcowego polerowania. Nakładki na metalową lub drewnianą podstawę są ekologiczne, wygodne i bezpieczne do pracy. Z łatwością je włożysz i ściągniesz z podstawy pilnika, metalowy kupisz ją tutaj. Drewnianą podstawę pilnika tutaj. W opakowaniu znajdziesz 50 szt co pozwoli Ci na wiele stylizacji. To rozwiązanie jest dużo tańsze od tradycyjnych pilników !

Pilnik, całkowicie zakrywa nośnik, wymienna nasadka jest łatwa do założenia, dobrze przylega do podstawy, nie ślizga się i nie zsuwa.

 

Gradacja:

DWCE-20-150/25w, DWCE-20-180/25w

SKU: Brak danych

O marce:

Reklamacje i zwroty

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo

Dostawa i kurierzy

Realizacja

W przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy każdy towar po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas wysyłki paczki od momentu zaksięgowania wynosi 24 godziny. Przesyłki są zlecane w dni robocze (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni świątecznych), w godzinach 8:00-16:00.

Rodzaje przewoźników

W zależności od Twoich preferencji, oferujemy kilka opcji dostępnych firm przewozowych i różne rodzaje usług:

 • Poczta Polska – Paczka zagraniczna (Anglia)
 • GLS – Kurier płatny z góry lub za pobraniem
 • InPost – Paczkomat 24/7
 • InPost – Kurier – płatny z góry
 • DPD – Kurier – płatny z góry lub za pobraniem

Czas dostawy

W zależności od wybranego przewoźnika, oto przewidywany czas dostawy wyrażony w dniach roboczych:

 • Paczka (Poczta Polska) – poza granicami UE: około 14-20 dni
 • Paczkomaty (InPost) – około 24-36 godzin
 • Przesyłka kurierska (DPD, GLS lub InPost) – około 24-48 godzin

Chcielibyśmy również poinformować, że realizujemy wysyłki zagraniczne w obrębie Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

W przypadku wyboru płatności przelewem lub kartą płatniczą przez klienta, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy.

Odbiór osobisty

Godziny odbioru osobistego:

Poniedziałek – Piątek: 8:00-16:00

Adres odbioru osobistego:

Pimp My Lashes Żukowo ul. Gdańska 59a 83-330

ekspert_pimpmylashes

Czat firmowy

ekspert_pimpmylashes

  Masz dodatkowe pytania?

  Zapytaj eksperta Pimp My Lashes

  Odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h