Staleks

Dwce-20-150-180/25w MIX nakładki ścierne do pilnika papmAm 25szt Staleks Pro

29,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Nakładki ścierne Staleks Pro DWCE-20-150/180 – Doskonałe rozwiązanie do precyzyjnego opiłowania paznokci

  Nakładki ścierne Staleks Pro DWCE-20-150/180 to doskonałe rozwiązanie do pilników Staleks Spint, oferujące wybór gradacji 150 lub 180. Dzięki innowacyjnym pilnikom jednorazowym Papmam EXPERT White z wysokiej jakości ścierniwem, zapewniasz sobie precyzyjne opiłowanie płytki paznokcia. Nakładki są bezpieczne i wygodne w użyciu, z miękką warstwą pianki, która zmniejsza nacisk na płytkę paznokcia. To ekologiczne rozwiązanie, które gwarantuje wysoką jakość pracy i oszczędność w porównaniu do tradycyjnych pilników.

  Nakładki ścierne Staleks Pro – Precyzyjne narzędzia stylizacji paznokci

  Nakładki ścierne do pilnika Staleks Spint to idealny mix, wybierz swój ! Gradacja 150 lub 180. Innowacyjne pilniki jednorazowe Papmam EXPERT White z wysokiej jakości ścierniwem zapewniają wysokiej jakości opiłowanie płytki paznokcia. Miękka warstwa pianki zmniejsza nacisk na płytkę paznokcia Dzięki bezpiecznym końcówkom wykonanym z papieru pakowego nie ma możliwości skaleczenia klientki pilnikiem.

  Rozwiązanie PapmAm to nowość od Stalesk na rynku w stylizacji paznokci. Wysokiej jakości dwie powierzchnie robocze do podstawowych pracz formą oraz końcowego polerowania. Nakładki na metalową lub drewnianą podstawę są ekologiczne, wygodne i bezpieczne do pracy. Z łatwością je włożysz i ściągniesz z podstawy pilnika, metalowy kupisz ją tutaj. Drewnianą podstawę pilnika tutaj. W opakowaniu znajdziesz 25 szt co pozwoli Ci na wiele stylizacji. To rozwiązanie jest dużo tańsze od tradycyjnych pilników !

  Pilnik, całkowicie zakrywa nośnik, wymienna nasadka jest łatwa do założenia, dobrze przylega do podstawy, nie ślizga się i nie zsuwa.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo