Many BeautyPimp My Lashes

Pędzel Rybka do odpylania paznokci | konturowania | nakładania kosmetyków

15,00  z VAT

Ilość

Szczotka do kurzu jest niezbędna dla każdego stylistyki paznokci. Umożliwi szybkie i wygodne usuwanie pyłu powstającego podczas piłowania i frezowania.

Pędzel ma przyjemne w dotyku, trwałe włosie i jest łatwy do czyszczenia. Szczoteczka ma również wygodny uchwyt, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni. Pędzle charakteryzują się bardzo wysoką jakością i trwałością.

Rozmiar: 9,5 * 5,5 * 1 cm

Włos: Sztuczny

Kolor Włosia : Różowy

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 .

SKU: 35963
  • Opis produktu

    Pędzel w kształcie rybki

    idealny zarówno do konturowania, nakładania kosmetyków podczas makijażu jak i usuwania pyłu w trakcie zabiegów manicure

    wymiary:

    wysokość: 85mm

    szerokość: 50mm

    kolor: różowo złoty

  • Zwroty i Reklamacje +
    W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
    Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
    Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
    Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
    Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
    Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

    Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
    Zwrócić towar można na adres:

    SB Invest Sylwester Byczkowski
    ul. Gdańska 59a
    83-330 Żukowo