Staleks

Profesjonalne cążki do skórek Pro Exclusive NX-20/5 Magnolia Staleks

199,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,00 .

SKU: 4820241063246
 • Opis produktu

  Cążki Exclusive Staleks NX-20 type 5 grawerowane

  Cążki Staleks z serii Exclusive posiadają gładkie zamknięcie dzięki unikalnej geometrii końcówek. To zapewnia dokładniejsze cięcie skórki ze względu na zaokrąglenie części roboczej. Ręczne ostrzenie za pomocą mikroskopu gwarantuje wysoką jakość i precyzję pracy. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu w cążkach Staleks ułatwiająca pracę i daje precyzje chirurga. Proste krawędzie tnące ze spadkiem to perfekcja sama w sobie. Podwyższona odporność na korozję dzięki polerowaniu do efektu lustra zapewnia bardzo długą trwałość. Dodatkowo producent zapewnia o wysokiej wytrzymałości produktu. Wersja Pro Exclusive tylko dla profesjonalistów.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo