Pove

Zestaw do henny pudrowej z pielęgnacją Henna Kit Pove

499,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 499,00 .

SKU: 9880
 • Opis produktu

  Zestaw do stylizacji brwi henną pudrową plus pielęgnacja POVE.

  Dzięki pudrowej hennie kolor i kształt brwi twoich klientek zostanie uwydatniony, a włoski staną się silne i odżywione – a to efekt, o jakim marzy każda kobieta.

  To innowacyjna henna, która pomaga w pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji brwi. Marka Pove jest stworzona na  bazie naturalnych produktów, które mają właściwości pielęgnacyjne, odżywcze strukturę włosa i skóry okolic brwi.

  W zestawie Pove znajdziesz ;  dark brown, medium brown, black oraz golden blond

  Piękny, idealny odcień dający długotrwały efekt, aż do 6 tygodni na włosach, do 14 dni na skórze. Należy pamiętać, iż trwałość zabiegu zależy od rodzaju skóry,włosa jak i przygotowania okolic brwi do zabiegu. Ponadto udowodniono, że henna przywraca i poprawia stan brwi.

  KOLOR GOLDEN BLOND  to szósty z rzędu odcień palety pove, ciepły , jasny odcień. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany ociepli mieszankę i nada głębię mieszance.

  KOLOR MEDIUM BROWN  to piąty z rzędu odcień palety brązów, ciepły , głęboki odcień brązu z palety pove. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany ociepli mieszankę głębię mieszance.

  KOLOR DARK BROWN  to trzeci z rzędu odcień z ciemniejszej palety brązów, neutralny , głęboki odcień z palety pove. Idealny w „pojedynkę” jak i wspaniale łączy się z pozostałymi odcieniami henny pove, a zmieszany nada  głębię mieszance.

  KOLOR BLACK  to najciemniejszy, chłodny odcień palety pove, który można stosować samodzielnie jak i wykorzystać w formie korektora do ochłodzenia cieplejszych odcieni henny pove. Zmieszany z pozostałymi tonami nada  głębię ostatecznej mieszance.

  Dzięki dostępnej gamie kolorystycznej znajdziesz odcień dla każdej klientki. W ofercie posiadamy 5 odcieni (black, deep dark brown, dark brown, medium brown, golden blonde).

  W zestawie znajduje się:

  • Cztery sztuki henny pudrowej Pove w kolorach:– black 5gr– dark brown 5gr– medium brown 5gr– golden blonde 5gr
  • Rose water – aktywator do henny 30 ml
  • Brow elixir – 100% naturalny olejek do brwi 10ml
  • Peeling do brwi 30gr
  • Miarka / łyżeczka do odmierzania idealnych proporcji

  Zalecamy dokupienie do zestawu nici barwiącej by POVE.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo