Many Beauty

Zestaw manicure w etui – 7 elementów Manybeauty

29,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: 3545
  • Opis produktu

    Zestaw do manicure i pedicure – 7 elementów

    Zestaw 7 elementów umieszczonych w stylowym etui. Wykonane ze stali wolframowej, która jest hipoalergiczna, trwała i odporna na ścieranie. Zestaw zawiera 7 narzędzi przeznaczonych do paznokci, stóp oraz skóry. Poniżej opis wszystkich elementów.

    Specyfikacja produktu:

    • materiał etui: poliuretan,
    • materiał akcesoriów: stal wolframowa,
    • wymiary etui: 10,5 cm dł. x 6 cm szer,
    • zestaw zawiera: 2 x obcinacz, nożyczki, pęseta, łyżeczka do czyszczenia ucha,radełko do skórek, pilnik
  • Zwroty i Reklamacje +
    W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
    Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
    Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
    Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
    Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
    Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

    Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
    Zwrócić towar można na adres:

    SB Invest Sylwester Byczkowski
    ul. Gdańska 59a
    83-330 Żukowo