Czy istnieje najlepsza farba z długotrwałym odbiciem na skórze ?

Mocne krycie na brwiach przy użyciu farbki – jak osiągnąć idealne krycie

Poznaj Smart Brow Tinted System od ELAN

Firma Elan przede wszystkim słynie ze swojego laboratorium i tworzenia swoich produktów od podstaw. Grono własnych chemików opracowuje każdy produkt i użytych w nim składników, tak aby dążyć do pełnej satysfakcji wyprodukowanych preparatów.

Dzięki ich wielomiesięcznej pracy, udało się wykorzystać w farbie Elan innowacyjny składnik DMAMP, którego wykorzystanie pozwoliło zmniejszyć zawartość pigmentów utleniających w farbie, a tym samym zmniejszyło ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.

Elan farba do brwi

Farba ma także neutralne pH, co z kolei zmniejsza ryzyko zranienia włoska. Farba posiada również składniki pielęgnacyjne, takie jak: Heliogenol, który chroni kolor przed szkodliwym działaniem wysokich temperatur oraz słońca, a kolor włosków przed działaniem promieni UV.

Ponadto farba Smart Brow Tint Elan zawiera składnik NMF – substancja, która chroni skórę i włosy przed utratą wilgoci. Dzięki powyżej wymienionym czynnikom długotrwałość odbicia na skórze jak i włosiu została przeniesiona na wyższy poziom.

Mówimy tutaj o 14 dniowej pigmentacji na skórze oraz 30 dniach na włoskach brwi. Efekt i długotrwałość stylizacji zależy także od rodzaju i grubości skóry, od intensywności farbowania i domowej pielęgnacji skóry klientki. 

Instagram : @olga_lytvynets