DaLashes

Peeling enzymatyczny w płynie do brwi Scrub DaLashes

87,20  z VAT

1 w magazynie

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 87,20 .

SKU: 8499
 • Opis produktu

  Peeling enzymatyczny w płynie do brwi Scrub DaLashes

  Dwufazowy balsam złuszczający. Sprzyja lepszemu utrwaleniu henny na skórze.

  Zawiera filtrowany sok owocowy Lactobacillus / Punica granatum. Enzymy z owoców granatu mają doskonałe właściwości złuszczające, usuwają zewnętrzną warstwę martwych komórek, które zatrzymują zarówno bakterie, jak i sebum. Granat zawiera kwas chlorogenowy, który działa przeciwzapalnie i przeciwdrobnoustrojowo, które doskonale pielęgnują skórę i skórę głowy.

  Płynny peeling enzymatyczny do brwi

  Płynny peeling enzymatyczny idealnie nadaje się do delikatnego ale skutecznego złuszczania, dzięki wykorzystaniu właściwości enzymów proteolitycznych. Rewitalizują skórę, pozostawiając ją gładką i promienną. Leuconostoc/Radish Root Enzyme Filtered: Antybakteryjny peptyd pochodzący z bakterii kwasu mlekowego Leuconostoc kimchii ma silne działanie nawilżające na skórę i włosy. Naturalne drobinki złuszczające pozyskiwane z pestek oliwki.

  Ich kształt pozwala na głębokie i nieagresywne oczyszczanie. Bromelaina jest mieszaniną enzymów proteolitycznych występujących w różnych tkankach rośliny ananasa (Ananas comosus) i innych gatunków Bromeliaceae. Ze względu na swoje działanie proteolityczne, bromelaina wykorzystywana jest do działania na poziomie odnowy komórkowej, odmładzania. Ekstrakt z nagietka: działa przeciwzapalnie i łagodząco dzięki obecności flawonoidów i śluzu. Środki zmiękczające i nawilżające; tonizujące, odświeżające i ściągające. 

  Pojemność: 100 ml.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo