DaLashes

Primer Color bage do brwi odtłuszczacz DaLashes

71,20  z VAT

Brak w magazynie

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71,20 .

SKU: 8472
 • Opis produktu

  Primer do brwi DaLashes

  Płyn do przygotowania brwi przed koloryzacją henną lub farbką.

  W preparacie znajdziesz takie składniki jak kwas glikolowy, jest to naturalna substancja występująca w niektórych owocach i niektórych warzywach. Stosowany w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. Sprawia, że skóra staje się jaśniejsza i gładsza. Eliminuje zanieczyszczenia i powierzchowne martwe komórki, dzięki czemu skóra jest bardziej podatna na zabiegi. W głębszych warstwach skóry właściwej aktywuje fibroblasty, które wytwarzają kolagen i elastynę potrzebne do utrzymania kolorytu i elastyczności skóry.

  Produkt jest kojący dla skóry wrażliwej. Ekstrakt z kwiatu nagietka lekarskiego dzięki zawartości flawonoidów i śluzu ma właściwości przeciwzapalne i łagodzące. Uaktywnia ponowne nabłonkowanie i gojenie skóry. Ma właściwości keratolityczne, wspomaga złuszczanie powierzchownych martwych komórek, dzięki czemu skóra staje się miękka i gładka. Stymuluje regenerację skóry i przywraca funkcje barierowe skóry.

  Pojemność 100 ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo