Jak wygląda henna pudrowa przed i po

Henna pudrowa jest produktem do koloryzacji brwi, który z roku na rok zyskuje coraz większą
popularność. Oblepia włos i skórę, dzięki temu brwi stają się lepiej widoczne. Efekt henny pudrowej jest zależny od preferencji klienta, grubości i porowatości włosa, poziomu nawilżenia skóry i wielu innych czynników. Stylizacja brwi henną pudrową może dać każdy efekt, a to wszystko dzięki odpowiedniej technice nakładania, pracy warstowej oraz pracy na różnych konsystencjach. Zazwyczaj jest kojarzona z graficznym efektem, który tworzy intensywne odbicie na skórze, jest to jeden z wielu efektów, jakie można otrzymać. Dlatego dużą wartość ma wywiad z klientem przed zabiegiem i zapoznanie się z oczekiwaniami i końcowym efektem.

Koloryzacja brwi henną pudrową

Henna może zapełnić niewielkie ubytki w brwiach, dzięki temu zostanie nadany nowy kształt, często podobny do efektu makijażu permanentnego. Jednak należy pamiętać, że nie na każdych brwiach będzie możliwe otrzymanie intensywnego odbicia na skórze, a jeżeli się to uda, to efekt nie będzie długotrwały. Henna z powierzchni skóry może szybko ulec wymyciu, wiele czynników wpływa na trwałość takiej koloryzacji, ale najważniejsze jest to jak klientka będzie się obchodzić ze swoimi brwiami. Ostatnio najpopularniejszym trendem jest domalowywanie pojedynczych włosków w brwiach henną, daje to bardzo subtelny efekt „bushy brows”. Podążając za naturalnością, henna daje wiele możliwości, np. subtelne zabarwienie samych włosków sprawi, że brwi będą podkreślone, ale nie przerysowane.

Czy można mieszać ze sobą henny ?

Z racji tego, że jest wiele odcieni henny, dodatkowo można je ze sobą mieszać, jest to stylizacja,
którą można wykonać w każdym odcieniu, zarówno ciepłym jak i chłodnym oraz w każdej
intensywności- od delikatnej, pół transparentnej do wyraźnej, graficznej. Henna pudrowa jest często używanym produktem do koloryzacji, a efektów jest tyle ile pomysłów w głowie klienta i stylistki/stylisty
brwi.

Sprawdź bestsellery w kategorii Henna Pudrowa

Wybierz także idealne pędzle do henny

Koniecznie dobierz idealny szampon oraz odtłuszczacz do brwi.