Noble Lashes

Klej do szybkiego przedłużania rzęs Fast 3g Noble Lashes

39,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,00 .

SKU: 5903163310427
 • Opis produktu

  Jest najszybciej schnącym klejem wśród klejów dostępnych w ofercie Noble Lashes, idealny do metod objętościowych, przeznaczony dla zaawansowanych stylistek. Klej posiada mocne wiązanie, utrzymujące się nawet do 10 tygodni.

  Klej do rzęs Fast

  Jeśli jesteś doświadczoną stylistką, która sprawnie chwyta oraz aplikuje rzęsy, to klej Fast Noble Lashes jest dla Ciebie. Najszybciej schnący, wykorzystywany w zabiegach przedłużania i zagęszczania rzęs.

  Fast – najszybciej schnący klej

  Klej Fast od Noble Lashes to jedennajszybciej schnących klejów, wykorzystywany w zabiegach przedłużania i zagęszczania rzęs. Nazywany jest “półsekundówką”, ponieważ zapewnia wiązanie w mniej niż sekundę. Jego czarna konsystencja jest dość rzadka i osiąga bardzo szybkie wiązanie, dlatego polecany jest wyłącznie profesjonalnym stylistkom. Praca z nim wymaga dużego doświadczenia oraz szybkiego tempa pracy. Ze względu na dużą ilość oparów znajdujących się w kleju, nie jest polecany alergikom i osobom z nadwrażliwością oczu.

  Szybkie, mocne wiązanie i niezwykła trwałość – klej do rzęs Fast od Noble Lashes!

  Prezentowany klej do rzęs Fast to wysokiej jakości produkt, który z powodzeniem sprawdzi się najbardziej wymagającym osobom. Jest to wytrzymały produkt, zapewnia wiązanie nawet do 10 tygodni. Dzięki temu Twoje klientki będą mogły cieszyć się pięknym wachlarzem rzęs jeszcze dłużej. Klej pogłębia czerń rzęs i pozostawia piękny połysk – a to wszystko bez tworzenia się niepotrzebnych grudek. Pamiętaj, że praca z klejem wymaga odpowiednich warunków. W tym przypadku jest to temperatura w granicach 19-23 stopni Celsjusza oraz wilgotność powietrza od 30 do 60 procent.

  TYLKO DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO

  WARUNKI PRACY Z KLEJAMI

  Poniżej znajdziesz warunki pracy z klejami do rzęs od Noble Lashes. Ta tabelka pomoże Ci dobrać odpowiedni klej, który będzie dostosowany do warunków w Twoim salonie kosmetycznym, tempa Twojej pracy, a także do metody, którą przedłużasz rzęsy.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo