Levissime

EYEBROW COLOR Farba do brwi LEVISSIME

18,00 24,00  z VAT

Ilość

UWAGA!

Kolory Ice oraz Champagne są to farby rozjaśniające do użytku jako osobny zabieg koloryzacji. Nie używaj ich po zabiegu laminacji !

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Używając LevisSime EyeBrow Color nadasz spojrzeniu twojej klientki intensywności dzięki mocnej koloryzacji . LevisSime EyeBrow Color to starannie zaprojektowane profesjonalne kosmetyki z myślą o delikatnych i wrażliwych okolicach oczu.

Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu. Jej aktywne składniki maksymalizują intensywność i utrwalenie koloru, chroniąc, nawilżając i pielęgnując brwi. Żelowa konsystencja bardzo dobrze łączy się z dedykowanym aktywatorem Lash Activator o 1,8% stężeniu.

Farba pięknie przenika do wnętrza włosa, a kolejne koloryzacje nie zaciemniają koloru, ale pięknie nawarstwiają kolor co sprawia, że kolor trzyma się nawet do 6 tygodni we włosach.Rezultaty są precyzyjne i profesjonalne.

Aby koloryzacja była trwała i w odpowiednim kolorze najlepiej użyć dedykowanego utleniacza LeviSsime Lash Activator.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo