Levissime

Aktywator do farb 3% / 6% LEVISSIME

20,00  z VAT

Wyczyść
Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Żel utleniający 10Vº (3%) ora 20V (6%) do farb oksydacyjnych.

Aktywator do brwi Levissime przeznaczony jest do mieszania z farbami, utlenia je i przygotowuje do nałożenia na brwi i rzęsy.

Ze względu na kremową konsystencję szybko łączy się z barwnikami i pozwala uzyskać optymalną mieszankę o odpowiedniej konsystencji.

Optymalny dla farb LEVISSIME EYEBROW COLOR, ponieważ zawiera specjalnie dla nich opracowany kompleks utleniaczy i przyczynia się do uzyskania najbardziej jednolitego i trwałego efektu barwienia.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo