Apraise

Oxidant 3% Aktywator w płynie – Liquid tint developer Apraise

19,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 19,00 .

SKU: 5035832014258
 • Opis produktu

  Oxidant 3% Aktywator w płynie Apraise wydajny i precyzyjny produkt do koloryzacji brwi i rzęs

  Powoduje efekt mocniejszego zaciemnienia niż aktywator w kremie. Aktywator w płynie Apraise to niezbędny element zabiegu koloryzacji brwi i rzęs. Zapewnia idealne rezultaty, wykorzystując 3% wodę utlenioną, a jego praktyczna butelka z aplikatorem sprawia, że jest łatwy w użyciu.

  Niezwykle wydajna formuła aktywatora sprawia, że zawartość butelki starcza na wiele zabiegów, średnio nawet na co najmniej 200-krotne użycie. Dzięki temu możesz korzystać z niego przez dłuższy czas, ciesząc się trwałym i satysfakcjonującym efektem koloryzacji.

  Kształt butelki został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić precyzyjne i ekonomiczne stosowanie płynu Apraise Oxidant. Dzięki temu możesz dokładnie aplikować aktywator na brwi i rzęsy, bez marnowania produktu.

  Dodatkowo, specjalny dozownik chroni aktywator przed zanieczyszczeniami, gwarantując zachowanie jego czystości i jakości. Możesz mieć pewność, że żadne niepożądane substancje nie dostaną się do wnętrza butelki, co zapewnia bezpieczne i higieniczne użycie produktu.

  Aktywator w płynie Apraise to niezawodny towarzysz zabiegu henny brwi i rzęs. Dzięki niemu osiągniesz perfekcyjne koloryzacje, podkreślając naturalne piękno Twoich brwi i rzęs.

  Pojemność 50ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo