Lami Super Booster

Perming lotion | Fixing lotion | STEP1 | STEP2 do laminacji brwi i rzęs classic LSB Lami Super Booster

149,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 149,00 .

SKU: 4745011010711
 • Opis produktu

  Zestaw do laminacji brwi i liftingu rzęs zawiera 10 saszetek po 1 ml Perming Lotion oraz 10 saszetek po 1 ml Fixing Lotion.

  Z zestawu do laminacji brwi i rzęs wykonasz aż 40 zabiegów !!!

  Czy wiesz, że … Lami Super Booster była pierwszą marką, która rozpoczęła sprzedaż produktów do liftingu rzęs i brwi w jednorazowych saszetkach o pojemności 1 ml, dzięki czemu ich zawartość będzie świeża przez bardzo długi czas. Saszetki jednodawkowe zużywają również o 30-40% mniej plastiku niż butelki, które są szeroko stosowane w branży liftingu rzęs i laminowania brwi. Dzięki temu produkcja jest znacznie bardziej zrównoważona i lepsza dla środowiska.

  Produkty są wegańskie oraz nie są testowane na zwierzętach.

  Perming Lotion z aloesem to produkt z gamy innowacyjnej kuracji laminacji rzęs i brwi LSB. W delikatny sposób otwiera łuskę włosa, oddziałuje na mostki dwusiarczkowe pozwalając zmienić jego kształt. Preparat został wyprodukowany we Włoszech zgodnie z najwyższymi standardami UE. PERMING LOTION jest pakowany w jednorazowe saszetki, aby po zamknięciu nie stracił swojej stabilności chemicznej ani trwałości. Dzięki temu nie musisz się martwić o czas przydatności swoich produktów lub niepowodzenie zabiegu. Produkt jest na bazie niskiego stężenia kwasu tioglikolowego a jego pH wynosi zaledwie 8,9. Oznacza to, że produkty LSB są odpowiednie zarówno dla słabych, średnich jak i twardych włosów. Nasze produkty posiadają bardzo miękkie chemikalia o minimalny działaniu wysuszającym oraz delikatną zmianę pH w sposób ściśle kontrolowany. Umożliwia delikatne otwarcie łuski włosa bez jego uszkodzenia. Dodatkowo aloes działa łagodząco i zmniejsza ryzyko podrażnienia.

  Lami Super Booster FIXING LOTION to produkt z gamy innowacyjnej kuracji laminacji rzęs LSB. Nałożony zaraz po PERMING LOTION odbudowuje mostki dwusiarczkowe włosa utrwalając go w nowym skręcie. Preparat został wyprodukowany we Włoszech zgodnie z najwyższymi standardami UE. Ponieważ jest z dodatkiem aloesu działa na włos nawilżająco i regenerująco.

  FIXING LOTION jest pakowany w jednorazowe saszetki aby po zamknięciu nie stracił swojej stabilności chemicznej ani trwałości. Dzięki temu nie musisz się martwić o czas przydatności swoich produktów lub niepowodzenie zabiegu poprzez utlenienie.

  https://www.youtube.com/shorts/kKn3fRwD05c

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo