Serum przeciwstarzeniowe do twarzy 30ml Melatuline

169,00  z VAT

Ilość

Idealny produkt do odsprzedaży w twoim salonie kosmetycznym, nowy innowacyjny krem, który twoje klientki pokochają !

Skorzystaj z oferty wielosztuki, wybierz swój rabat ( 3 szt. -10%, 6 szt. -20% ) i zarabiaj !

Sprawdź również krem przeciwzmarszczkowy Melatuline

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 115,00 .

SKU: 5907786990707
 • Opis produktu

  Melatuline serum przeciwstarzeniowe do twarzy 30ml

  Melatuline®  – przeciwstarzeniowe serum do twarzy ze spilatolem. Wyraźnie wygładza, nawilża i regeneruje skórę. Sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jest jędrna i elastyczna.

  Zwiększona zawartość składników aktywnych, w tym aż o 50% większa zawartość spilantolu, intensyfikuje dobroczynne działanie serum na skórę.

  Nie tylko spilantol (choć niewątpliwie najcenniejszy ze składników serum) zachwyca swym cudownym działaniem:

  Aloes – składnik którego nikomu przedstawiać nie trzeba, bo kto nie słyszał o jego regenerującym i nawilżającym działaniu. Nasz aloes pochodzi prosto ze słonecznej Australii, co gwarantuje jego najwyższą jakość. Od 20 lat współpracujemy z Australijską firmą, która zapewnia nam surowiec najwyższej jakości.

  Lipex omega 3/6 – słowo Omega, jak dobrze znane i na szczęście obecne coraz częściej w naszym codzienny życiu. A czym jest nasze Omega? To mieszanina olejów roślinnych tak dobrana, aby zachować idealne proporcje między kwasami Omega 3 i Omega 6. Oprócz nawilżenia i regeneracji utrzymuje prawidłową równowagę wodno-lipidową skóry oraz chroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

  Propanediol – mówi się o nim, że jest roślinną alternatywą glikolu. Glikol jest słowem które fanom naturalnych kosmetyków nie kojarzy się pozytywnie. My nie idziemy na żadne ustępstwa jeżeli chodzi o nasze składniki i tradycyjne, pochodzące z ropy naftowej glikole nigdy nie będą miały miejsca w składach naszych produktów. Propanediol jest pozyskiwany z glukozy. Jest doskonałym rozpuszczalnikiem, a najważniejszą jego właściwością jest higroskopijność dzięki której zatrzymuje wodę w warstwie rogowej naskórka i zapobiega jej odparowywaniu.

  Witamina F – jest to zespół wielonienasyconych kwasów tłuszczowych znanych wszystkim jako NNTK. Doskonale wpływają na kondycję skóry, w tym podrażnionej i uszkodzonej min. zabiegami kosmetologicznymi. Ma właściwości przeciwzapalne, odżywcze i nawilżające. Jest niezbędna do rozwoju błony lipidowej Twoich komórek.

  Serum zawiera ponadto inne cenne składniki min. witaminę E, kwas hialuronowy, kolagen czy kompleks ceramidów.

  Musisz sprawdzić sama, bo nic nie zastąpi własnych odczuć i doświadczeń. Jesteśmy pewni, że nie będziesz żałowała tej decyzji i już na zawsze serum Melatuline® będzie częścią Twojej dziennej lub nocnej pielęgnacji.

  Najlepsze efekty uzyskasz stosując serum w połączeniu z kremem Melatuline

  Pojemność: 30ml

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo