Staleks

DFCMIX-22-180/240 – 100/180 MIX nakładki ścierne do pilnika papmAm 50szt Staleks Pro

45,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 45,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  DFCMIX-22-180/240 – 100/180 nakładki ścierne Staleks Pro

  Nakładki ścierne do pilnika Staleks Spint to idealny mix, wybierz swój ! Gradacja 180/240 lub 100/180. Dwa rodzaje ścierniwa na nakładce, czarne i niebieskie.

   

  Rozwiązanie PapmAm to nowość od Stalesk na rynku w stylizacji paznokci. Wysokiej jakości dwie powierzchnie robocze do podstawowych pracz formą oraz końcowego polerowania. Nakładki na metalową lub drewnianą podstawę są ekologiczne, wygodne i bezpieczne do pracy. Z łatwością je włożysz i ściągniesz z podstawy pilnika, metalowy kupisz ją tutaj. Drewnianą podstawę pilnika tutaj. W opakowaniu znajdziesz 50 szt co pozwoli Ci na wiele stylizacji. To rozwiązanie jest dużo tańsze od tradycyjnych pilników !

  Pilnik, całkowicie zakrywa nośnik, wymienna nasadka jest łatwa do założenia, dobrze przylega do podstawy, nie ślizga się i nie suwa.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo