Zola

White brow pasta – biała pasta do stylizacji brwi Zola

59,00  z VAT

Brak w magazynie

Poznaj absolutny MUST HAVE każdej brwistki z lini kosmetyków do brwi utalentowanej Tatiany Zolotashko – ukraińskiej MAKE UP ARTIST.

Konturowa biała pasta ZOLA jest niezbędnym narzędziem do rysowania szkicu kształtu brwi przed koloryzacją Pozwala zbudować idealną symetrię brwi.

Zapobiega rozprzestrzenianiu się mieszanki podczas procedury barwienia, chroniąc w ten sposób skórę, której nie należy zabrudzić.

Ma gęstą, nietłustą kremową konsystencję. Łatwo leży na skórze, nie obciążając jej ani nie napinając.

Sposób użycia : za pomocą pędzelka o wąskiej linii nałóż produkt na skórę rysując kształt brwi.

 

Pojemność: 15 g

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 59,00 .

SKU: 4820227160013
 • Opis produktu

  White brow pasta – biała pasta do stylizacji brwi Zola

  Profesjonalna biała pasta do brwi ZOLA EYEBROW PASTE – jest stworzona do konturowania i wyznaczania kształtu brwi. Jej gęsta kremowa konsystencja, pozwała na stworzenie rysunku brwi w szybki i łatwy sposób. Brow pasta ZOLA także chroni obszar brwi, który nie chcemy farbować przed produktem koloryzującym takim jak henna pudrowa i farbka do brwi.

   

  ZOLA EYEBROW PASTE posiada gęstą, nietłustą, kremową konsystencję co sprawia, że produkt nie rozpływa się i nie obciąża skóry. Produkt jest bardzo wydajny, ponieważ wystarczy użyć małą ilość produktu i nałożyć cienką warstwę.

  Rysunek brwi jest ważną częścią zabiegu stylizacji brwi przed farbowaniem henną oraz farbką do brwi. Pracując z białą pastą do brwi – klientka może zobaczyć kształt przed aplikacją produktu koloryzującego.

  Do aplikacji pasty, w celu osiągnięcia idealnych równych i cienkich linii, w szczególności polecamy pędzle do brwi LIGHTBROW.

   

  Sposób użycia: za pomocą pędzla do brwi nałóż produkt na skórę rysując kształt brwi

  Kolor: biały
  Konsystencja: pasta, gęsta, kremowa
  Pojemność: 15 g

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo