Maderm Esthetic

Barwnik | pigment | tusz do makijażu permanentnego brwi | PMU 5 ml Maderm Esthetic

219,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 199,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Pigmenty MADERM – organiczno-nieorganiczne, bez tlenków żelaza, bez metali ciężkich, lekka konsystencja, nie wyparowują, nie wybarwiają się na czerwono, spełniają normy UE.

  Linia do brwi:

  🤎Americana – najciemniejszy brąz, chłodny

  🤎Espresso – ciemny brąz, chłodny

  🤎Brasiliana – kasztanowy, ciepły

  🤎Arabica – średni brąz, zawierający oliwkę, neutralny

  🤎Golden Brown – średni brąz, najcieplejszy

  🤎Dark Blond – jasny brąz, chłodny

  🤎Mocca – jasny brąz, ciepły

  🧡Toffee – musztardowy modyfikator ocieplający chłodne barwy

  Linia do powiek:

  🖤Black – głęboka, intensywna czerń

  Pigment do brwi Americana Maderm  to bardzo ciemny brąz. Doskonały do uzyskania bardzo ciemnych prawie czarnych brwi.Doskonała jakość oraz nasycenie.

  Pigment do brwi Arabica Maderm to średni brąz . Doskonały dla uzyskania neutralnych efektów, kolor średni idealny do pokrycia kolorów ciepłych.

  Pigment do brwi Espresso Maderm to ciemny brąz, odcień gorzkiej czekolady. Doskonały dla uzyskania ciemnych brwi. Doskonała jakość oraz nasycenie.

  Pigment do brwi Brasiliana Maderm to baza do uzyskania ciepłych, kasztanowych odcieni brazylijskich brązów. Świetnie współgra z Espresso.

  Pigment do brwi Mocca Maderm to jasny neutralny brąz dla blondynek i szatynek. Doskonały dla uzyskania ciepłych odcieni brązu. Może być stosowany sam jak i w kombinacji z kolorem Espresso, Arabica oraz Americana.

  Pigment do brwi Golden Brown Maderm to ciepły złoty średni brąz dedykowany dla blondynek jak i szatynek. Doskonały dla uzyskania efektu naturalnego brązu. Nie wymaga modyfikatora. W swoim kolorze zawiera najwięcej barwy żółtej i oliwkowej, przez co daje odcień pięknego średniego brązu.

  Pigment do brwi Dark Blond Maderm to  chłodny średni brąz. Pigment przeznaczony dla stonowanych blondynek z jasną karnacją. Nie wymaga modyfikatora. Kolor po wygojeniu zbliżony jest do odcienia kawy latte. Bardzo dobrze współgra z kroplą Brasiliana dla uzyskania kasztanowych odcieni.

  Pigment do brwi Toffee Maderm to kolor musztardowy. Modyfikator chłodnych odcieni brązu jak i czerni. Idealnie współgra w kombinacji z kolorem Americana oraz Espresso.

  Pigment do brwi Black Maderm to  głęboka czerń. Doskonale nadaje się do pigmentacji klasycznego eyelinera, kreski typu ombre oraz cieniowania powiek. Intensywny czarny kolor odporny na wybarwianie.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo