FashionLash

Czarne matowe rzęsy Natural Black Fashionlash

65,00 79,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 65,00 .

SKU: Brak danych
 • Opis produktu

  Rzęsy Natural Black Fashionlash

  Fashionlash stworzył idealnie wyprofilowane, matowe rzęsy Natural Black o skręcie D, C, CC i grubości 0.05, 0.10 i 0.07, abyś mogła tworzyć jeszcze bardziej perfekcyjne aplikacje! Rzęsy cechuje fenomenalna sprężystość i elastyczność. Są równomierne na całej długości paska, niezawodnie nasycane intensywną czernią aż do samego końca. Dbałość o Twój komfort pracy to motyw przewodni w Fashionlash. Dzięki ultra cienkiemu, srebrnemu paskowi, możesz wielokrotnie przyklejać rzęsy na różne powierzchnie.

  Na każdym pasku znajdziesz oznaczenia dla parametrów, takich jak skręt, długość i grubość. Zapewniamy, że oznaczenie długości jest powtarzalne na całej długości paska. Pasek kleju ma jasny kolor o szerokości 2 mm, a pełna szerokość paska wynosi 5 mm. Gęste ułożenie na pasku zapewnia pełne wykorzystanie przestrzeni. W pudełku znajdziesz 16 pasków, a pudełko wykonane jest z ekologicznego papieru.

  Dużo rzęs w paletce

  Matowe rzęsy Natural Black Fashionlash to doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających stylistek, które dążą do ideału! Każdy szczegół został dopracowany, aby zapewnić Ci najlepsze efekty! Rzęsy Fashionlash cechuje fenomenalna sprężystość i elastyczność. Są równomierne na całej długości paska, bez żadnych braków. Każda rzęsa jest nasycona intensywną czernią od samej nasady do końcówki.

  Opakowanie po zużyciu rzęs nadal może pełnić funkcję ozdobnego dodatku do salonu lub etui na drobne przedmioty.

  Dostępne Profile rzęs Fashionlash : C, D, CC, M (tylko Mix 0,07), L (tylko Mix 0,07)

  Dostępne grubości rzęs Fashionlash : 0,05 mm, 0,07 mm, 0,10 mm, 0,12 mm (tylko mix)

  Dostępne długości : 7,8,9,10,11,12,13 mm + Mix 6-13mm

   

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo