Stylage / Vivacy

Kuracja dermo-korygująca / redukcja niepożądanego kwasu hialuronowego w skórze Topilase

799,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 799,00 .

SKU: 3760246601221
 • Opis produktu

  SoftFil Topilase to pierwsza kuracja dermo-korygująca do stosowania topikalnego, która redukuje niepożądaną obecność kwasu hialuronowego w skórze.

  Topilase, został stworzony przez lekarza medycyny estetycznej dr Sandrine Sebban we współpracy z farmaceutami, i jest obecnie zgłoszony do opatentowania jako innowacja pozwalająca w nieinwazyjny sposób skorygować nadmiar kwasu hialuronowego.

  SoftFil® Topilase®

  Działanie Topilase:

  1
  2 3
  Koryguje objętość kwasu hialuronowego w skórze, przywracając jej naturalny wygląd. Modeluje i ujednolica powierzchnię skóry. Wygładza powierzchniowe nierówności i redukuje niedoskonałości związane z obecnością kwasu hialuronowego.

  Receptura zawiera 100% składników pochodzenia naturalnego:

  • Kompleks enzymatyczny (lipaza, proteaza i hialuronidaza) – depolimeryzuje łańcuchy kwasu hialuronowego. W połączeniu ze środkami dyspergującymi ułatwia wnikanie składników w głąb skóry.
  • Płynny roztwór – 5 silnie działających składników pochodzenia naturalnego starannie dobranych ze względu na sprawdzoną skuteczność.

  Topilase jest dostępny w fiolce o poj. 3 ml z końcówką dozującą zapewniającą precyzyjną aplikację.

  Efekty Topilase:

  „Przeszłam zabieg wypełnienia bruzd nosowo-wargowych. Okazało się jednak, że efekt iniekcji był za mocny, a twarz po korekcji utraciła harmonijny wygląd. Lekarz medycyny estetycznej, który przeprowadzał zabieg, zaproponował mi nowy produkt kosmetyczny pod nazwą Topilase. Widzę, że po jego zastosowaniu wygląd nieregularności w tym obszarze zdecydowanie się poprawił. Efekt wypełnienia się utrzymał, a niedoskonałości wyraźnie się zmniejszyły.” „Efekt końcowy był niesamowity. Zauważyłam, że po zastosowaniu kremu skóra stała się wygładzona i miękka w dotyku, a nieprzyjemne uczucie, które wcześniej mi dokuczało, stopniowo ustąpiło. Po dwóch miesiącach, bez żadnych skutków ubocznych, moja skóra wokół oczu wygląda zgodnie z moimi oczekiwaniami.”

  INFORMACJE O PRODUKCIE:

  • Konsystencja:
   sproszkowany kompleks enzymatyczny oraz płynny roztwór w dwukomorowej ampułkce
  • Składniki aktywne:
   kompleks enzymatyczny (lipaza. proteaza i hialuronidaza). olejek eteryczny z czystka. olejek eteryczny z kocanki. olejek eteryczny z lawendy. olejek eteryczny z mirry. aloes
  • Producent:
   Soft Medical Aesthetics
 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo