Przejdź do treści

Lifting rzęs – jakie preparaty i produkty wybrać

Każda stylistka chce wiedzieć, co najlepiej kupić na początek przygody z laminacją, aby nie wydać dużo pieniędzy i aby wszystko się przydało, umożliwiając sprawną pracę.

Jakie są najważniejsze produkty, bez których nie odbędzie się zabieg liftingu rzęs?

 • Wałeczki do liftingu rzęs (2-3 rodzaje) np. podkręcające, unoszące lub w innym skręcie takim jak M lub L
 • Klej do liftingu rzęs
 • Preparaty do laminacji rzęs 1, 2 oraz 3

To są najważniejsze rzeczy, które polecam wybierać dokładnie do lifitngu rzęs. Jakie wałeczki do rzęs wybrać? Na pewno polecam zakup wałeczków Pimpmylashes o skręcie L oraz płaskich wałeczków Pimpmylashes. Co do kleju, można wybrać zwykły rzadki (shine) lub LAMI BALM od Pimpmylashes | Lami Lashes | DaLashes.

Jeśli chodzi o preparaty, wybieram je w zależności od ich szybkości działania, ponieważ umożliwia to zarobienie większej ilości zabiegów. Ostatnio preferuję ELAN SUPERSONIC, ale są one bardzo szybkie, więc jeżeli jesteś osobą początkującą, najlepiej kupić ELAN LASH CURL UP. Do oczyszczania rzęs polecam szampon ELAN DETOX MOUSSE, który jednocześnie oczyszcza i otłuszcza. Ma stabilną pianę i nie powoduje pieczenia w oczach.

Grzebyczki do rozczesywania rzęs można kupić dowolnego rodzaju, a także przydadzą się patyczki oraz aplikatory małe i duże (do ust). Jeśli chcesz farbować rzęsy, na końcu polecam zakup saszetki ELAN 01 – jest to bardzo wygodne.

To chyba wszystko, co jest BARDZO potrzebne na początek. Można zacząć pracować i zarabiać korzystając z tych produktów. Zawsze zachęcam do oszczędzania i kupowania tylko niezbędnych rzeczy do pracy. Życzę wszystkim stylistkom powodzenia i pięknych rzęs.

Subskrybuj!

Nie ominie Cię żadna, promocja, nowy produkt ani nowy trend!
Bądź z nami!

  FAQ

  Jakie produkty są potrzebne do stylizacji brwi?

  Do stylizacji brwi potrzebne są różne produkty, w zależności od preferencji i efektu, który chcesz osiągnąć. Oto kilka podstawowych produktów, które są często używane do stylizacji brwi:

  Farbki do brwi

  Henna Pudrowa

  Mydełko do brwi

  -BTX maska odżywcza po zabiegach laminacji

  -Akcesoria ułatwiające codzienną pracę

  Jak wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi?

  Wybór odpowiednich produktów do stylizacji brwi może być nieco trudny, szczególnie gdy jest tyle opcji do wyboru. Skorzystanie z zakładki webinar i blog (widoczne w menu) z poleceniami od instruktorów i ambasadorów marki może być świetnym sposobem na uzyskanie przydatnych wskazówek i rekomendacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby wybrać odpowiedni produkt do stylizacji brwi:

  1. Zapoznaj się z webinarami: Sprawdź dostępne webinary na temat stylizacji brwi prowadzone przez instruktorów i ambasadorów naszej marki. Zazwyczaj dostarczają one cennych wskazówek dotyczących wyboru produktów, technik aplikacji oraz ogólnych porad dotyczących stylizacji brwi.
  2. Przeczytaj blog: Przejrzyj blog, gdzie znajdziesz recenzje produktów do stylizacji brwi oraz porady dotyczące ich stosowania. Instruktorzy i ambasadorzy marki często dzielą się swoimi ulubionymi produktami i technikami, co może być bardzo pomocne przy wyborze odpowiednich produktów.

  Czy produkty do brwi mogę używać do rzęs?

  Tak, w wielu przypadkach produkty do stylizacji brwi mogą być stosowane do stylizacji rzęs.

  Jednakże, należy pamiętać, że produkty do brwi mogą mieć różne formuły i składniki, które mogą się różnić od tych przeznaczonych do rzęs. Dlatego zawsze ważne jest zachowanie ostrożności i upewnienie się, że produkt jest bezpieczny do stosowania w okolicach oczu. Jeśli masz wątpliwości co do zastosowania produktu, zawsze warto przeczytać informacje na opakowaniu produktu lub w opisie na naszej stronie.

   

  Brawo osiągnełaś/eś kwotę 999 zł, wybierz gratis