Lami Super Booster

KLEJ DO LIFTINGU | LAMINACJI RZĘS LSB Lami Super Booster

69,00  z VAT

Ilość

Pojemność 6ml

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Klej do rzęs LAMI SUPER BOOSTER jest pierwszym na rynku klejem klasy kosmetycznej. Jego składniki takie jak kolagen i hydrolizowany jedwab sprawiają, że rzęsy są wyjątkowo błyszczące i gładkie.

Używając kleju LSB przeniesiesz kurację na kolejny poziom, ponieważ odżywia rzęsy na każdym etapie zabiegu liftingu rzęs. Jest łatwy w użyciu, rozpuszczalny w wodzie i łatwy do ściągnięcia po zabiegu. Idealnie współgra z resztą produktów LSB.

Produkty Lash Super Booster są testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie (na ludziach, nie testujemy na zwierzętach) i są zarejestrowane w Europejskim Portalu Powiadamiania Produktów Kosmetycznych (CPNP).

Pojemność : 6 ml

Produkty Lami Super Booster są stworzone z myślą o profesjonalistach i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Przed przystąpieniem do zabiegu zapoznaj się z instrukcją użytkowania. Pamiętaj, że gwarancje idealnych rezultatów gwarantuje szkolenie oraz znajomość produktów do liftingu i laminacji. Sugerujemy wykonanie testu alergicznego minimum 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że klient nie jest uczulony na jakiekolwiek składnik.

Ostrzeżenie: unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj produkt z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast ściągnij produkt.

INSTRUKCJA UŻYWANIA KLEJU LSB

1. Wylej krople kleju na paletkę lub szklany kieliszek

2. Z pomocą mikroaplikatora posmaruj wałek i przyłóż do powieki
3. Następnie posmaruj wierzchnią część wałka i przyklej rzęsy partia za partią z pomocą grzebyczka i sondy
Uwaga! Klej jest delikatny i rozpuszczalny w wodzie.
Tempo pracy : średnio- szybki
Zobacz filmik krok po kroku :
Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo