Lami Super Booster

Serum do rzęs Nutrilash Lash LSB Lami Super Booster

139,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139,00 .

SKU: 4745011010797
 • Opis produktu

  Odżywka do zniszczonych brwi i rzęs Nutrilash LSB

  Nutrilash to odżywka do rzęs, która jednocześnie chroni, regeneruje, tonizuje i wspomaga wzrost rzęs.

  W swoim składzie bardzo przypomina maskę do laminowania rzęs Lami Super Booster. Pomaga w utrzymaniu rzęs w dobrej kondycji w domu, po zabiegach laminowania rzęs, przedłużaniu rzęs lub w potrzebie intensywnej regeneracji rzęs osłabionych.

  Produkt jest w kolorze czarnym i można go używać codziennie zamiast tuszu do rzęs. Aplikacja Nutrilash jest tak prosta, jak nałożenie tuszu do rzęs. To świetny produkt do sprzedaży klientom do użytku domowego! Piękny zapach odżywki sprawia, że aplikacja staje się przyjemnością.

  Serum można stosować 1-2 razy dziennie. Delikatnie tonizuje rzęsy, przywraca im odpowiednie nawilżenie a efektem końcowym jest naturalny wygląd przyciemnionych i wydłużonych rzęs.

  Nutrilash zawiera:

  Hydrolizowana keratyna – naturalne białko, które znajduje się we włosach. Dodaje objętości, odżywia i nawilża rzęsy.

  Sodium Hyaluronate – niezwykle nawilżający lubrykant, który pomaga zmniejszyć utratę wilgoci z rzęs.

  Kolagen – odmładzające białko. Pomaga zachować elastyczność rzęs.

  Hydrolizowany jedwab – nawilża i nadaje połysk rzęsom.

  Nutrilash jest produkowany we Włoszech zgodnie ze wszystkimi zasadami higieny i bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Jest przebadany dermatologicznie orz nie jest testowany na zwierzętach.

  Pojemność: 12 ml

  Jesteś właścicielem gabinetu kosmetycznego i chciałabyś wprowadzić odżywkę NUTRILASH do sprzedaży dla swoich klientek?

  Wybierz odpowiedni wariant dla siebie i ciesz się rabatem jaki daje opcja wielosztuki !

  Marka Lami Super Booster oferuje produkty do liftingu rzęs oraz laminacji. W naszym asortymencie znajdziesz również produkty przeznaczone do codziennego użytku. Cała produkcja odbywa się we Włoszech, co gwarantuje wysoką jakość, stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Laminacja rzęs i brwi to zabieg polegający na zmianie naturalnego skrętu włosa przy jednoczesnym jego odżywieniu i nasyceniu składnikami aktywnymi. Nasz innowacyjny system to gwarancja bezpieczeństwa oraz rezultatu zabiegu.

  Produkty LSB są przebadane dermatologicznie, nie są testowane na zwierzętach oraz są zarejestrowane w Cosmetics Products Notification Portal.

  Ważne!

  Produkty LSB są stworzone z myślą o profesjonalistach i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Przed przystąpieniem do zabiegu zapoznaj się z instrukcją użytkowania. Pamiętaj, że gwarancje idealnych rezultatów gwarantuje szkolenie oraz znajomość produktów do liftingu i laminacji. Sugerujemy wykonanie testu alergicznego minimum 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że klient nie jest uczulony na jakiekolwiek składnik.

  Ostrzeżenie: unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj produkt z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast ściągnij produkt.

  Szkolenie

  Jesteś początkująca? Chciałabyś nauczyć się zabiegu liftingu i laminacji? Sprawdź mapkę instruktorów LSB i znajdź najbliższego szkoleniowca, aby cieszyć się stałą 10% zniżką na zakup produktów oraz uczestnictwem w zamkniętej grupie kursantek na FB.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo