Lexelle Beauty

Rzęsy Deep Black mix 0,07U Lexelle Beauty

79,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,00 .

SKU: 984741567
 • Opis produktu

  Rzęsy o grubości 0,07 mm w klasycznej czerni i stylowym brązie

  Zabiegi zagęszczania i przedłużania to prosty, szybki i skuteczny sposób na realizację marzeń o efektownych rzęsach! Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku krótkotrwałych, szczególnych okazji, jak i regularnej, długotrwałej pielęgnacji. Co ważne, szeroki wybór nowoczesnych sztucznych rzęs i akcesoriów do ich aplikacji umożliwia uzyskanie dokładnie takiego efektu, o jakim marzy Twoja klientka. Rzęsy o grubości 0,07 mm doskonale sprawdzą się w przypadku zabiegów dedykowanych zwiększeniu objętości.

  Samodzielnie dobierz kolor, skręt i długość!

  Szukasz stylowych rzęs do zabiegów przedłużania i zagęszczania? Sztuczne rzęsy Lexelle Beautyo grubości 0,07 mm to propozycja, która doskonale sprawdzi się w wielu przypadkach. Proponujemy Ci dwa naturalne odcienie – klasyczną czerń oraz stylowy brąz. Ponadto, rzęsy dostępne są w szerokiej palecie długości, od 5 do nawet 14 mm. Oferta obejmuje również paletki mieszane. W zależności od pożądanego efektu możesz dowolnie wybrać takżerodzaj skrętu. Zobacz nasze propozycje i przekonaj się, że rzęsy Lexelle Beauty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek!

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo