Lami Super Booster

Zestaw startowy do laminacji rzęs Lash Super Booster

599,00  z VAT

Zestaw startowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz aby zacząć swoją przygodę z Lash Super Booster.

 1. Gentle make up remover
 2. Perming lotion – 10 saszetek
 3. Fixing lotion – 10 saszetek
 4. Eyelash lamination – 10 saszetek
 5. Lash Lift Prep
 6. Klej LSB z jedwabiem i keratyną
 7. Odżywka Nutrilash
 8. Wałeczki S, M, L
 9. Sonda
 10. Plastikowy grzebyczek
 11. Firmowa kosmetyczka
Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Opis najważniejszych produktów z zestawu

PERMING LOTION to produkt z gamy innowacyjnej kuracji laminacji rzęs i brwi LSB. W delikatny sposób otwiera łuskę włosa, oddziałuje na mostki dwusiarczkowe pozwalając zmienić jego kształt. Preparat został wyprodukowany we Włoszech zgodnie z najwyższymi standardami UE. PERMING LOTION jest pakowany w jednorazowe saszetki, aby po zamknięciu nie stracił swojej stabilności chemicznej ani trwałości. Dzięki temu nie musisz się martwić o czas przydatności swoich produktów lub niepowodzenie zabiegu. Produkt jest na bazie niskiego stężenia kwasu tioglikolowego a jego pH wynosi zaledwie 8,9. Oznacza to, że produkty LSB są odpowiednie zarówno dla słabych, średnich jak i twardych włosów. Nasze produkty posiadają bardzo miękkie chemikalia o minimalny działaniu wysuszającym oraz delikatną zmianę pH w sposób ściśle kontrolowany. Umożliwia delikatne otwarcie łuski włosa bez jego uszkodzenia.

 

FIXING LOTION nałożony zaraz po PERMING LOTION odbudowuje mostki dwusiarczkowe włosa utrwalając go w nowym skręcie. Preparat został wyprodukowany we Włoszech zgodnie z najwyższymi standardami UE. FIXING LOTION jest pakowany w jednorazowe saszetki aby po zamknięciu nie stracił swojej stabilności chemicznej ani trwałości. Dzięki temu nie musisz się martwić o czas przydatności swoich produktów lub niepowodzenie zabiegu poprzez utlenienie. Głównym składnikiem produktu jest nadtlenek wodoru. Jest całkowicie bezpieczny, ponieważ to tlen i woda. Jego pH wynosi 2,3 – oznacza to, że delikatnie zamyka łuski włosa do 70%, dlatego kolejnym, bardzo ważnym krokiem jest maska laminacyjna, która domknie łuskę włosa w 100%.

 

Maska laminacyjna od Lash Super Booster to pierwszy i jedyny tego typu produkt dostępny na rynku. Jej rewolucyjny skład został stworzony i opatentowany we Włoszech. Idealnie dobrane składniki chemiczne oraz naturalne gwarantują najlepsze rezultaty oraz najwyższej jakości zabieg. Maska laminacyjna LSB to efektywna i luksusowa kuracja, która dzięki odpowiedniemu pH i idealnie dobranym składnikom umożliwia moczenie rzęs i brwi bezpośrednio po zabiegu. Maskę tą stosuje się na zakończenie zabiegu liftingu rzęs lub brwi, po trwałej ondulacji, po koloryzacji w celu odżywienia, wzmocnienia i stabilizacji efektu zabiegu.

Zalety laminacji maską LSB:

Maska dzięki odpowiednim składnikom powoduje zamknięcie łusek włosa i zatrzymanie wilgoci w rzęsach / brwiach. To prawdziwa bomba witaminowa dla włosów. Formuła maski gwarantuje nawilżenie, intensywną regeneracje, pogrubienie i wydłużenie włosów brwi i rzęs.

Co zawiera maska LSB?

Maska zawiera keratynę (naturalne białko włosów), olejek arganowy, olej jojoba, witaminy i aminokwasy, które zmiękczają i nawilżają rzęsy.

 

Lash Lift Prep stosuje się przed zabiegiem liftingu w celu usunięcia martwego naskórka i sebum z rzęs, które mogłyby negatywnie wpłynąć na efekt zabiegu. Pozwala na lepsze wchłanianie preparatów i sprawia, że rzęsy lepiej przylegają do wałka, są bardziej miękkie i podatne do nawinięcia. Szczególnie przydaje się w przypadku grubych rzęs, które są trudniejsze podczas pracy.

Lash Lift Prep może być używany z każdą marką do liftingu rzęs.

 

GENTLE MAKE UP REMOVAL to delikatny płyn do demakijażu Lash Super Booster jest odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry.

Przeznaczony i stworzony do stosowania przed i po zabiegach liftingu rzęs i brwi oraz przy przedłużaniu rzęs. To sprawia, że jest to idealny produkt do sprzedaży klientom do użytku domowego po zabiegach kosmetycznych. Użyj go do oczyszczenia rzęs klientki przed użyciem Lash Lift Prep. Używaj go również do mycia oczu klientki po zabiegu laminacji.

 

Zalety GENTLE MAKE UP REMOVAL

Nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych. Nie zawiera również parabenów, silikonu i hormonów.

Testowany na ludziach, a nie na zwierzętach.

Płyn do demakijażu Lash Super Booster jest produkowany we Włoszech.

Odpowiedni dla wrażliwej skóry

Przeznaczony do stosowania przed i po zabiegach laminacji oraz przy przedłużaniu rzęs

Nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych

Nie zawiera parabenów, silikonu, hormonów

Pojemność: 100ml

 

Klej do rzęs LASH SUPER BOOSTER jest pierwszym na rynku klejem klasy kosmetycznej. Jego składniki takie jak kolagen i hydrolizowany jedwab sprawiają, że rzęsy są wyjątkowo błyszczące i gładkie.

Używając kleju LSB przeniesiesz kurację na kolejny poziom, ponieważ odżywia rzęsy na każdym etapie zabiegu liftingu rzęs. Jest łatwy w użyciu, rozpuszczalny w wodzie i łatwy do ściągnięcia po zabiegu. Idealnie współgra z resztą produktów LSB.

 

Produkty Lash Super Booster są testowane dermatologicznie i mikrobiologicznie (na ludziach, nie testujemy na zwierzętach) i są zarejestrowane w Europejskim Portalu Powiadamiania Produktów Kosmetycznych (CPNP).

Pojemność : 6 ml

 

 

Nutrilash to odżywka do rzęs, która jednocześnie chroni, regeneruje, tonizuje i wspomaga wzrost rzęs.

W swoim składzie bardzo przypomina maskę do laminowania rzęs Lash Super Booster. Pomaga w utrzymaniu rzęs w dobrej kondycji w domu, po zabiegach laminowania rzęs, przedłużaniu rzęs lub w potrzebie intensywnej regeneracji rzęs osłabionych.

Produkt jest w kolorze czarnym i można go używać codziennie zamiast tuszu do rzęs. Aplikacja Nutrilash jest tak prosta, jak nałożenie tuszu do rzęs. To świetny produkt do sprzedaży klientom do użytku domowego! Piękny zapach odżywki sprawia, że aplikacja staje się przyjemnością.

Serum można stosować 1-2 razy dziennie. Delikatnie tonizuje rzęsy, przywraca im odpowiednie nawilżenie a efektem końcowym jest naturalny wygląd przyciemnionych i wydłużonych rzęs.

 

Nutrilash zawiera:

 

Hydrolizowana keratyna – naturalne białko, które znajduje się we włosach. Dodaje objętości, odżywia i nawilża rzęsy.

Sodium Hyaluronate – niezwykle nawilżający lubrykant, który pomaga zmniejszyć utratę wilgoci z rzęs.

Kolagen – odmładzające białko. Pomaga zachować elastyczność rzęs.

Hydrolizowany jedwab – nawilża i nadaje połysk włosom.

Nutrilash jest produkowany we Włoszech zgodnie ze wszystkimi zasadami higieny i bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Jest przebadany dermatologicznie orz nie jest testowany na zwierzętach.

Pojemność: 12 ml

 

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo