Lami Super Booster

Zestaw do laminacji brwi i liftingu rzęs z aloesem + maska Tester 3 saszetki LSB Lami Super Booster

47,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,00 .

SKU: 1222
 • Opis produktu

  Nowa odsłona systemu laminacji brwi i rzęs od włoskiej marki Lami Super Booster już dostępna w Polsce !

  Udoskonalona, bardziej gęsta wersja Classic LSB z dodatkiem aloesu, który ma za zadanie wygładzić oraz nawilżyć skórę oraz włosy brwi i rzęs. Minimalizuje ryzyko podrażnienia oraz wystąpienia alergii.

  Dodatkowo w zestawie znajdziesz Step 3, Maska laminacyjna LSB to efektywna i luksusowa kuracja, która dzięki odpowiedniemu pH i idealnie dobranym składnikom umożliwia moczenie rzęs i brwi bezpośrednio po zabiegu. Maskę tą stosuje się na zakończenie zabiegu liftingu rzęs lub brwi, po trwałej ondulacji, po koloryzacji w celu odżywienia, wzmocnienia i stabilizacji efektu zabiegu.

  Laminowanie brwi to zmiana kształtu i kierunku wzrostu włosa za pomocą kwasu tioglikolowego – głównego składnika preparatów do laminowania, wiązania warunkujące aktualny kształt włosa zostają „zerwane”, a preparaty utrwalają nowy kształt, nadany przez nas.

  Ten zabieg to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na codzienne malowanie rzęs maskarą i podkręcanie ich zalotką. Dzięki laminacji niesforne rzęsy i włoski brwi rosnące w różnych kierunkach w końcu zostaną ujarzmione. Brwi nabiorą zupełnie nowego, korzystniejszego kształtu i wyglądu.

  Działanie zastosowanych preparatów jest skuteczne przez 12 tygodni, z tym, że włosy mają swój cykl wzrostu i ciągle pojawiają się nowe rzęsy. Dlatego zabieg dobrze jest powtórzyć po ok. 4-6 tygodniach.

  Posłuchaj od naszej Brand Managerki Edyty co wyróżnia markę LSB i za co pokochasz botoks Lami Super Booster 🙂

  https://youtu.be/UB_XJEs12oo

  https://www.youtube.com/shorts/kKn3fRwD05c

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo