Lami Super Booster

Zestaw Wałeczków do liftingu rzęs | chmurki | Mix rozmiarów LSB LAMI SUPER BOOSTER

29,00  z VAT

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,00 .

Ilość
 • 6 Wałeczków Lash Super Booster (1 para małych S, 1 para średnich M i 1 para dużych L)

Do zabiegów Liftingu Rzęs

Wielokrotnego użytku

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa
SKU: 8080
 • Opis produktu

  Te wysokiej jakości silikonowe wałeczki są przeznaczone do zabiegów liftingu rzęs. Służą do nadania rzęsom nowej formy. Ten pakiet zawiera jedną parę wałków w rozmiarze S (małe), M (średnie) i L (duże).

  • Rozmiar S maksymalnie podkręca rzęsy i polecamy używać ich na rzęsach krótkich lub średniej długości.
  • Rozmiar M nadaje rzęsom średni podkręcenie i zalecamy stosowanie ich na rzęsy średnie lub długie.
  • Rozmiar L nadaje rzęsom naturalnie wyglądające podkręcenie i zalecamy ich stosowanie na rzęsy średnie, długie i bardzo długie.

  Wałeczki Lash Lift są wielokrotnego użytku. Jednak ważne jest, aby po każdym użyciu zanurzyć je w płynie dezynfekującym wysokiego poziomu. Tylko do użytku profesjonalnego!

  Marka Lami Super Booster oferuje produkty do liftingu rzęs oraz laminacji. W naszym asortymencie znajdziesz również produkty przeznaczone do codziennego użytku. Cała produkcja odbywa się we Włoszech, co gwarantuje wysoką jakość, stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Laminacja rzęs i brwi to zabieg polegający na zmianie naturalnego skrętu włosa przy jednoczesnym jego odżywieniu i nasyceniu składnikami aktywnymi. Nasz innowacyjny system to gwarancja bezpieczeństwa oraz rezultatu zabiegu.

   

  Produkty LSB są przebadane dermatologicznie, nie są testowane na zwierzętach oraz są zarejestrowane w Cosmetics Products Notification Portal.

   

  Ważne!

  Produkty LSB są stworzone z myślą o profesjonalistach i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Przed przystąpieniem do zabiegu zapoznaj się z instrukcją użytkowania. Pamiętaj, że gwarancje idealnych rezultatów gwarantuje szkolenie oraz znajomość produktów do liftingu i laminacji. Sugerujemy wykonanie testu alergicznego minimum 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że klient nie jest uczulony na jakiekolwiek składnik.

  Ostrzeżenie: unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj produkt z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast ściągnij produkt.

  Szkolenie

  Jesteś początkująca? Chciałabyś nauczyć się zabiegu liftingu i laminacji? Sprawdź mapkę instruktorów LSB i znajdź najbliższego szkoleniowca, aby cieszyć się stałą 10% zniżką na zakup produktów oraz uczestnictwem w zamkniętej grupie kursantek na FB.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo