Lami Super Booster

Maska odżywka BTX step 3 po laminacji brwi i rzęs LSB Lami Super Booster

119,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 119,00 .

SKU: 4745011010735
 • Opis produktu

  Maska laminacyjna od Lami Super Booster to pierwszy i jedyny tego typu produkt dostępny na rynku. Jej rewolucyjny skład został stworzony i opatentowany we Włoszech. Idealnie dobrane składniki chemiczne oraz naturalne gwarantują najlepsze rezultaty oraz najwyższej jakości zabiegu.

  Maska laminacyjna LSB to efektywna i luksusowa kuracja, która dzięki odpowiedniemu pH i idealnie dobranym składnikom umożliwia moczenie rzęs i brwi bezpośrednio po zabiegu. Maskę tą stosuje się na zakończenie zabiegu liftingu rzęs lub brwi, po trwałej ondulacji, po koloryzacji lub można dodać botox do farbki w celu odżywienia, wzmocnienia i stabilizacji efektu zabiegu. Jeśli chcesz dodać maskę do farbki to wpierw musisz zmieszać farbę z aktywatorem w stosunku 1:1 a następnie dodać maskę w proporcji 0,5:1

  Odżywcza maska jest pakowana w jednorazowe saszetki aby po zamknięciu nie straciła swojej stabilności chemicznej ani trwałości. Dzięki temu nie musisz się martwić o czas przydatności swoich produktów lub niepowodzenie zabiegu.

  Opakowanie zawiera 10 saszetek po 1ml.

  Posłuchaj od naszej Brand Manager Edyty co wyróżnia markę LSB i za co pokochasz maskę Lami Super Booster 🙂

  https://youtu.be/UB_XJEs12oo

  https://www.youtube.com/shorts/kKn3fRwD05c

  Zalety laminacji maską LSB:

  Maska dzięki odpowiednim składnikom powoduje zamknięcie łusek włosa i zatrzymanie wilgoci w rzęsach / brwiach. To prawdziwa bomba witaminowa dla włosów. Formuła maski gwarantuje nawilżenie, intensywną regeneracje, pogrubienie i wydłużenie włosów brwi i rzęs.

  Co zawiera maska LSB?

  Maska zawiera keratynę (naturalne białko włosów), olejek arganowy, olej jojoba, witaminy i aminokwasy, które zmiękczają i nawilżają rzęsy.

  Jak stosować LAMINATION CREAM LSB?

  1. Po wykonaniu koloryzacji nałóż maskę LSB na pędzelek/szczoteczkę i zaaplikuj na całą długość rzęs na wałku uważając, aby produkt nie dostał się do oczu.
  2. Pozostaw na czas 5-10 minut, w zależności od potrzeby nawilżenia rzęs oraz czasu trzymania PERMING I FIXING LOTION
  3. Następnie usuń maskę oraz wałki silikonowe wilgotnym patyczkiem.
  4. Procedurę można również zastosować do laminacji włosów brwi.

  Marka Lami Super Booster oferuje produkty do liftingu rzęs oraz laminacji. W naszym asortymencie znajdziesz również produkty przeznaczone do codziennego użytku. Cała produkcja odbywa się we Włoszech, co gwarantuje wysoką jakość, stabilność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Laminacja rzęs i brwi to zabieg polegający na zmianie naturalnego skrętu włosa przy jednoczesnym jego odżywieniu i nasyceniu składnikami aktywnymi. Nasz innowacyjny system to gwarancja bezpieczeństwa oraz rezultatu zabiegu.

   

  Produkty LSB są przebadane dermatologicznie, nie są testowane na zwierzętach oraz są zarejestrowane w Cosmetics Products Notification Portal.

   

  Ważne!

  Produkty LSB są stworzone z myślą o profesjonalistach i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Przed przystąpieniem do zabiegu zapoznaj się z instrukcją użytkowania. Pamiętaj, że gwarancje idealnych rezultatów gwarantuje szkolenie oraz znajomość produktów do liftingu i laminacji. Sugerujemy wykonanie testu alergicznego minimum 24 godziny przed zabiegiem, aby upewnić się, że klient nie jest uczulony na jakiekolwiek składnik.

  Ostrzeżenie: unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Trzymaj produkt z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast ściągnij produkt.

  Szkolenie

  Jesteś początkująca? Chciałabyś nauczyć się zabiegu liftingu i laminacji? Sprawdź mapkę instruktorów LSB i znajdź najbliższego szkoleniowca, aby cieszyć się stałą 30% zniżką na zakup produktów oraz uczestnictwem w zamkniętej grupie kursantek na FB.

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo