Exclusivelashes

Kępki do przedłużania rzęs FANS skręt C i D 0,075 MIX 6D 560 kępek Exclusivelashes

149,00  z VAT

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Kępki Fans 6D Exclusivelashes

Gotowe kępki do przedłużania mają kruczoczarny kolor,idelane do stylizacji objętościowych. Dream Lashes to seria odpowiadająca na potrzeby stylistek rzęs, które wciąż nie mogą się wprawić w tworzeniu kępek lub zależy im na szybkiej aplikacji. Kępki Fans Exclusivelashes są w dużym, eleganckim i zamykanym na magnes pudełku w którym mieści się 20 rzędów czyli aż 560 kępek rzęs ! Każda kępka jest złożona z 6 rzęs.

Dream Lashes FANS to kępki grubości 0,075 dostępne w profilu C lub D MIX 8-14mm. Dzięki cienkiej nóżce kępki, stylizacja będzie założona perfekcyjnie i szybko.

Gotowe kępki FANS rzęs są dostępne w opcjach 4D, 5D oraz 6D. 🖤

Do wyboru dwa najpopularniejsze skręty C i D. 🖤

Sposób na szybką aplikację…bo Klientka się spóźniła, bo Klientka prosiła nas o pilny termin, bo chciałybyśmy uchwycić choć kawałek wakacji. Każdy z powodów jest dobry, by działać z gotowymi kępkami 🔥 DREAM LASHES

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo