Lami Super Booster

Zestaw do liftingu rzęs + maska Tester 3 saszetki LSB Lami Super Booster

47,00  z VAT

Ilość

Zestaw testowy zawiera 3 saszetki po 1 ml:

1. Step 1 Perming lotion

2. Step 2 Fixing lotion

3. Step 3 Botoks | Maska Eyelash lamination

 

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,00 .

SKU: 1223
 • Opis produktu

  ZESTAW DO LIFTINGU | LAMINACJI RZĘS

  Produkty Lami Super Booster są produkowane i dokładnie testowane w Europie. Spełniają wszystkie unijne normy bezpieczeństwa i higieny. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach (są testowane na ludziach) – uważamy to za bardzo ważne.

  Produkty Lami Super Booster są precyzyjnie odmierzone i pakowane w jednorazowe saszetki. Gwarantuje to maksymalny poziom higieny podczas zabiegu Lash Lift i stabilność chemiczną produktu, nie wspominając o długim okresie przydatności. Nasze produkty są najwyższej jakości, ale sprzedawane za rozsądną cenę.

  Lami Super Booster był pierwszym produktem do laminowania, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany jako maska-krem. LSB są docenione przez stylistów rzęs na całym świecie. A teraz także w Polsce.

  Uwielbiasz efekt podkręconych, gęstych i długich rzęs ?

  Za pewne nie jedna reklama tuszu do rzęs gwarantowała

  Ci takie rezultaty…. i wciąż poszukujesz tuszu idealnego ?

  Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zapewni efekt spektakularnego efektu ! Jeśli jeszcze nie słyszałaś o trendzie liftingu rzęs to sprawimy, że stanie się on twoim ulubionym zabiegiem kosmetycznym !

  Lifting rzęs to wbrew pozorom bardzo prosty, bezbolesny

  i nieskomplikowany zabieg.

  Czas trwania stylizacji to ok. 50 minut a jego efekty utrzymują się aż do 40 dni !

  LIFTING RZĘS A LAMINACJA RZĘS czy to nie to samo ?

  Oczywiście jest różnica między tymi zabiegami, a mianowicie lifting rzęs zapewnia nam naturalny efekt podkręcenia, bez efektu dodatkowej objętości. Zalecany jest dla Pań, których rzęsy rosną w linii prostej, są bardzo cienkie, rzadkie i trudno to zmienić za pomocą zalotki lub tuszu do rzęs.

  Laminacja rzęs to nic innego jak lifting rzęs z profesjonalnym preparatem odżywczym takim jak maska, filler lub botox. Przeważnie ich głównym składnikiem jest keratyna, której bogactwo świetnie wpływa na zewnętrzną kondycję rzęs ale również na wewnętrzną strukturę włosa. Maska LSB sprawdzi się tutaj idealnie ! Laminacja rzęs zapewnia nawilżenie i solidną odbudowę, a dzięki temu wyraźnie podkręcone rzęsy po zabiegu będą uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

   

 • Zwroty i Reklamacje +
  W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
  Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
  Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
  Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
  Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
  Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

  Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
  Zwrócić towar można na adres:

  SB Invest Sylwester Byczkowski
  ul. Gdańska 59a
  83-330 Żukowo