Lami Super Booster

Zestaw do liftingu rzęs + botoks | Tester 3 saszetki LSB Lami Super Booster

47,00  z VAT

Ilość

Zestaw testowy zawiera 3 saszetki po 1 ml:

1. Step 1 Perming lotion

2. Step 2 Fixing lotion

3. Step 3 Botoks | Maska Eyelash lamination

 

money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Produkty Lami Super Booster są produkowane i dokładnie testowane w Europie. Spełniają wszystkie unijne normy bezpieczeństwa i higieny. Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach (są testowane na ludziach) – uważamy to za bardzo ważne.

Produkty Lami Super Booster są precyzyjnie odmierzone i pakowane w jednorazowe saszetki. Gwarantuje to maksymalny poziom higieny podczas zabiegu Lash Lift i stabilność chemiczną produktu, nie wspominając o długim okresie przydatności. Nasze produkty są najwyższej jakości, ale sprzedawane za rozsądną cenę.

Lami Super Booster był pierwszym produktem do laminowania, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany jako maska-krem. LSB są docenione przez stylistów rzęs na całym świecie. A teraz także w Polsce.

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo