Lami Super Booster

Szkolenie laminacja rzęs Lash Super Booster

1000,00  z VAT

Jesteś początkująca? Chciałabyś nauczyć się zabiegu liftingu i laminacji? Sprawdź produkty LSB i zostań profesjonalną lamimaker 🙂 Produkty LSB są stworzone z myślą o najlepszych i są przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku. Na szkoleniu poruszymy najważniejsze aspekty laminowania rzęs. Po szkoleniu otrzymasz stałą zniżkę na cały asortyment sklepu oraz wsparcie on line.

 

Ilość
money icon Zwrot pieniędzy
online support icon Wsparcie 24/7
fast shipping icon Darmowa dostawa

Opis produktu

Marka Lash Super Booster została założona we Włoszech w 2016 roku.

Gama produktów Lash Super Booster obejmuje balsamy z podwójnym systemem, których można używać zarówno do laminowania rzęs, jak i do laminowania brwi. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria do tych zabiegów, farby a także produkty do codziennej pielęgnacji.

Projekt Lash Super Booster rozpoczął się od przeprowadzenia w laboratorium testów najpopularniejszych produktów do liftingu rzęs. Zauważyliśmy, że większość artykułów do liftingu rzęs sprzedawanych w Europie została wyprodukowana poza Unią Europejską i często jest niestabilna chemicznie lub składniki nie są zgodne z etykietą. Zdarza się również, że opisane czasy są niedokładne.

Chęć stworzenia najbardziej stabilnego i higienicznego produktu doprowadziła nas do opracowania Lash Super Booster – pierwszego kremu do laminowania rzęs na świecie. Bardzo szybko stał się popularny wśród kosmetyczek w całych Włoszech.

Po opracowaniu innowacyjnej maski do laminowania Lash Super Booster przystąpiliśmy do tworzenia całej gamy produktów do laminacji. Wszystkie nasze płyny do laminowania rzęs / laminowania brwi są produkowane we Włoszech, aby zagwarantować ich wysoką jakość, stabilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Produkty Lash Super Booster są testowane dermatologicznie i rejestrowane w Portalu Zgłaszania Produktów Kosmetycznych (CPNP). Co najważniejsze, nie są testowane na zwierzętach.

 

PROGRAM SZKOLENIA Lash Super Booster – lash lamination

– zapoznanie się z potrzebnymi produktami do wykonania zabiegu laminacji rzęs LSB
– dokładna analiza produktów do laminacji rzęs na rynku
– budowa rzęsy naturalnej i wpływ na efekt zabiegu
– wpływ pH na włosa
– poprawne przeprowadzenie zabiegu liftingu rzęs krok po kroku
– przeciwwskazania do zabiegu
– najczęściej popełniane błędy
– praca z sondą i grzebyczkiem
– przydatne triki
– postępowanie w przypadku alergii
– prawidłowy dobór, przyklejenie i rozłożenie rzęs na wałku
– charakterystyka pracy z klejem
– technologia farbowania rzęs
– wpływ produktów na rzęsy

– aspekty chemiczne zabiegu
– pielęgnacja pozabiegowa
– portfolio
– sekrety pięknych zdjęć

 

Zwroty i Reklamacje +
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu środki pieniężne za otrzymane od Państwa produkty.
Zwrot zostanie rozpatrzony w każdym przypadku, jednakże nie później niż 14 dni roboczych od dnia, w którym została odebrana przesyłka przez kupującego.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie produkty należy zapakować w karton lub inne opakowanie, które zabezpieczy zwracany towar przed uszkodzeniami, należy dołączyć dowód zakupu oraz zapisać numer zamówienia.
Produkty powinny mieć nienaruszone opakowanie oraz nie mogą być otwarte ani użyte.
Zniszczone rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Koszt dostarczenia przesyłki zwrotnej, pokrywa kupujący.
Zwrócić towar można na adres:

SB Invest Sylwester Byczkowski
ul. Gdańska 59a
83-330 Żukowo